Leden 2011

Rekonstrukce

22. ledna 2011 v 11:33 | Terkuska.Bell |  O blogu

     BLOG - REKONSTRUKCE

www.loves-twilight.blog.cz
Omlouváme se, že v nejbližší době nepřibudou nové články, ale blog prochází rekonstrukcí všech článků, které byly zveřejněny. Předpokládaná doba rekonstrukce je přibližně měsíc, proto prosíme o strpení.

EDIT (10.2.2011): Už 20. února se vracíme na blog! Čekejte spoustu nových článků, videí a foteček. Touto dobou by měly být už všechny články zrekonstruovány, pouze si nejsme zatím jistí datumem nového designu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit a budete náš blog navštěvovat ve stejně velkém množství jako do teď.

Dotazník pro Voldemorta

19. ledna 2011 v 21:13 | Terry ;) |  Voldemort - zajímavosti

     ZAJÍMAVOSTI - VOLDEMORT

www.loves-twilight.blog.cz

Takže jsem našla super věcičku na pobavení :D

Dotazník pro milého Voldemorta

Reportérka: Toto je dotazník pro děti v předškolním věku. Myslíte, že ho zvládnete?
Lord Voldemort: Počkej večer…
Jméno: Tom Marvolo Riddle *otráveně*
Přezdívky aneb jak mi říkají: Lord Voldemort, Temný Pán, Pán Zla, Amon - stačí?

Více se dočtete v celém článku


Změna místa úmrtí Severuse Snapa

19. ledna 2011 v 11:46 | Terkuska.Bell |  Snape - zajímavosti

     ZAJÍMAVOSTI - SEVERUSE SNAPE

SPOILER: Změna místa úmrtí Severuse Snapea ve filmu HP7: část 2 potvrzena!

Už před více než rokem se na internetu objevila informace, že smrt Severuse Snapea se ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. uskuteční na jiném místě, než v knižní předloze. Tato informace byla ale potvrzena až dnes, výtvarným ředitelem Andrew Ackland-Snow!

POZOR SPOILERY!

V prosinci 2009 se napovrch dostala informace, že Severus Snape nebude ve filmu zabit hadem Naginim, kterému to poručil Voldemort v Chroptící chýši, ale stane se tak v loděnici bradavické školy, kterou jsme dosud nemohli vidět v žádné filmové Potterovce, ale... loděnice se už objevila ve videohrách o Harrym Potterovi od společnosti Electronic Arts, konkrétně ve videohrách Harry Potter a Fénixův řád a Harry Potter a Princ dvojí krve, ale ve filmové podobě ji můžeme očekávat určitě v lepším provedení, jak už v rozhovoru popisuje společně s důvodem změny místa úmrtí této postavy výtvarný ředitel Andrew Ackland-Snow...

Více se dočtete v celém článku.


Kellan Lutz - I Love this...

18. ledna 2011 v 17:35 | Terkuska.Bell |  EMMETT - KELAN LUTZ - ZAJÍMAVOSTI

     ZAJÍMAVOSTI - KELLAN LUTZ

www.loves-twilight.blog.cz

Pořád nás dostává do kolen, stejně jako v prvním dílu Stmívání, nic se nezměnilo. Zajímá tě, co miluje tenhle vymakaný upír Kellan Lutz? Nás to teda zajímalo. A pozor! Od listopadu je zase singl!:-)

Svoje miláčky

"Mám doma dva psí kámoše. Nedám na ně dopustit. Přesně souhlasím s tím, že pes je jediný stvoření, které vás miluje víc než sebe. Ten starší se jmenuje Kola a je to sibiřský husky. Přinesl jsem si ho z útulku, těm jeho očím se nedalo odolat. Můj nový přírůstek je čivava Kevin. Našel jsem ho na ulici. Dal jsem všude inzeráty, jestli ho někdo nepostrádá, ale nikdo se neozval, tak jsem se ho samozřejmě ujal. A teď už ho nedám!"

Více se dočtete v celém článku.


Popis knižního Damona Salvatora

18. ledna 2011 v 17:26 | Terkuska.Bell |  TVD - KNIŽNÍ POSTAVY

     KNIŽNÍ POSTAVA - DAMON SALVATORE

www.loves-twilight.blog.cz

Vzhled

Byl výjimečně hezký. V matném světle měl bledý obličej, ale dokázala rozlišit jemně črtané dokonalé rysy pod kšticí tmavých vlasů. Ty vysoké lícní kosti musely být sen každého sochaře.
(…)
Přikročil o krok blíž. Všimla si, že má velmi neobvyklé oči, téměř černé, ale s podivnými světélky. Jako byste se mohli dívat hloub a hloub, dokud do nich nespadnete, a pak budete padat navěky..
- Probuzení

Damon je v knize vykreslen jako skutečný krasavec s rovnými černými vlasy a černýma očima, v nichž se blýskají podivná světélka. Je o něco menší než jeho bratr Stefan, ale jinak se mu velmi podobá. V Probuzení Stefan vzpomíná, jak byl Damon ještě před svojí proměnou v upíra vždy obklopen krásnými děvčaty, což znamená, že za jeho úžasným charismatem není pouze jeho vampirismus.

Nejčastěji chodí v černé a hodně rád nosí černé kožené jezdecké boty.

Více se dočtete v celém článku


Popis knižního Stefana Salvatora

16. ledna 2011 v 19:46 | Terkuska.Bell |  TVD - KNIŽNÍ POSTAVY

     KNIŽNÍ POSTAVA - STEFAN SALVATORE

www.loves-twilight.blog.cz

Vzhled

Z místa, kde Elena stála, viděla, že má štíhlou a svalnatou postavu. Vybledlé džíny, které ze sebe pravděpodobně musí večer sloupnout, těsné tričko a koženou bundu neobvyklého střihu. Měl vlnité vlasy - a tmavé.
(…)
Tmavé vlnité vlasy rámovaly tak jemné rysy obličeje, že mohly být klidně převzaty ze staré římské mince nebo medailonu. Vysoké lícní kosti, rovný klasický nos… a ústa, kvůli kterým byste celou noc neusnuli, pomyslela si Elena. Horní ret byl krásně tvarovaný, poněkud citlivý a velmi smyslný.
- Probuzení

Stefan je průměrně vysoký, o něco vyšší než jeho bratr Damon. Je to krasavec s pronikavýma zelenýma očima, vlnitými vlasy a svalnatou postavou. Dost se podobá Damonovi.

Rád nosí hodně drahé oblečení, většinou černé. K tomu ho nejspíš přivedl jeho renesanční učitel, který mu řekl, že oblečení by mělo odrážet jeho postavení ve společnosti. Občas ale nosí i obyčejné tričko a džíny a také má až podivnou zálibu ve svetrech.

Více se dočtete v celém článku


Popis knižní Eleny Gilbert

16. ledna 2011 v 19:27 | Terkuska.Bell |  TVD - KNIŽNÍ POSTAVY

     KNIŽNÍ POSTAVA - ELENA GILBERT

www.loves-twilight.blog.cz

Vzhled

Elena má oči barvy lapis lazuli (výrazná temně modrá barva) se zlatavými záblesky; ty tak tvoří paralelu k prstenům s kameny lapis lazuli, které musí upíři nosit jako ochranu před slunečními paprsky. Některé pasáže knihy jejím očím přičítají i fialový nádech, jako například když měla na sobě své plesové šaty, jejichž "ledově fialová barva podtrhovala fialové tóny jejích očí".

Její dlouhé a rovné vlasy mají zlatavou barvu, o několik odstínů světlejší než Katherininy, obočí a řasy má ale tmavší. Má také velmi jemnou, téměř průsvitnou pleť, někdy popisovanou jako květy magnólie či porcelán. Je docela hubená, tak akorát na mladou dívku, a velmi krásná. Oproti Katherine je o dobrých 20 centimetrů vyšší.

Více se dočtete v celém článku.


Taylor nesnáší luxování

15. ledna 2011 v 19:26 | Terkuska.Bell |  Jacob Black

     ZAJÍMAVOSTI - TAYLOR LAUTNER

www.loves-twilight.blog.cz

Přestože je hollywoodskou hvězdou, doma musí pomáhat jako každý teenager!
Když podepisoval smlouvu na první díl ságy Twilight, neměl Taylor ani páru o tom, jakou slávu mu upíří biják přinese: "Nikdo nevěděl, jak film dopadne a v žádném případě se nepředpokládalo, že by mohl mít pokračování."

Více se dočtete v celém článku.

Rob hledá dvojníka

15. ledna 2011 v 19:24 | Terkuska.Bell |  EDWARD - ROBERT PATTINSON - ZAJÍMAVOSTI

     ZAJÍMAVOSTI - ROBERT PATTINSON

Hvězdu ságy Twilight už pořádně štve dotěrnost fanoušků...
Každý den je filmový Edward zavalen stovkami milostných mailů, dopisů a SMSek. Některé fanynky ale zašly až tak daleko, že herce začaly sledovat.

"Jedna dívka z Japonska mi napsala i padesát mailů denně a z nich bylo zcela evidentní, že ví o každém mém kroku," vysvětluje Rob: "Zděsil jsem se a začal si víc všímat svého okolí."

Více se dočtete v celém článku.


The Vampire Diaries - Hlášky 0.4

15. ledna 2011 v 16:58 | Terkuska.Bell |  TVD - SERIÁLOVÉ HLÁŠKY

     THE VAMPIRE DIARIES - HLÁŠKY

www.loves-twilight.blog.cz

Stefan: Už víš, kam půjdeš?
Damon: Netuším. Možná do Londýna. Navštívím pár přátel.
Stefan: Nemáš žádné přátele, Damone.
Damon: Máš pravdu, Stefane. Mám jenom tebe, takže kam půjdeme?
Stefan: My nepůjdeme nikam. Já budu žít, co nejdál od tebe to půjde.
Damon: Ale my dva jsme tým. Mohli bychom spolu procestovat svět. Mohli bychom zkusit "The Amazing Race".
Stefan: Vtipné.