Listopad 2010

Moje nejoblíbenější kniha Stmívání

30. listopadu 2010 v 17:17 | Terkuska.Bell |  knížka
www.loves-twilight.blog.cz

Co mě vedlo k přečtení?

K této knížce jsem se dostala přes stejnojmenný film Twilight. Když si teď vzpomenu jak jsem nadávala co pořád s Twilight mají tak se teď stydím. Filmjsem si zamilovala ihned co jsem ho viděla, a když jsem zjistila, že je to natočená podle knížek musela jsem si to přečíst. Rodiče mě nechápali protože já a knížky? to nešlo prostě k sobě. Čtení jsem nesnášela, a proto je překvapilo, že si tyto knihy přeji k Vánocům.

Hned další den po shlédnutí filmu jsem byla tak nedočkavá, že jsem si všechny čtyři díly stáhla z internetu. Seděla jsem nad tím celou noc abych to měla dočtené. Děj mě tak zaujal, že ač jsem chtěla spát, jelikož sem měla další den jít do školy tak to nešlo. Nakonec k ránu sem naštěstí
měla  první díl dočtený a mohla jsem jít spát. Ovšem i ve snech sem byla u toho úžasného příběhu. Nevěřila bych, že je opravdu knížka lepší než film... A toho dne se mi trošičku změnil život. Začla jsem více číst a později i psát povídky.

 Saga Twilight je rozdělana do čtyř částí.  První díl se jmenuje Stmívání (viz popis níže), druhý Nový měsíc, třetí Zatmění a čtvrtý Rozbřesk. Všechny díly jsou úžasné a ihned po přečtení si je zamilujete.

Tuto knihu bych doporučila snad všem holkám různého věku, protože nejen my teenageři tuto knihu zbožňujeme, ale i starší tuto knihu dokážou ocenit. Ale ani vy kluci knihu hned nezavrhněte. Znám spoustu kluků kteří tuto knihu četli a všichni naznali že je dobrá. :)


www.loves-twilight.blog.cz

Stručný popis -stažený z internetu

Bella se po 17 letech života na Floridě vrací za otcem do malého městečka Fort. Město se jí nezamlouvá, ale pro matku to udělá. Hned první den potká neodolatelného Edwarda Cullena, který se straní ostatním spolu se svými sourozenci. Bella s ním má biologii. Po prvním setkání má pocit, že ji Edward nenávidí, ale jakmile se s Edwardem znovu uvidí ve škole, začnou se sbližovat. Bella neodolává jeho půvabu a inteligenci a Edward její nádherné vůni. Jakmile se stanou přáteli, Edward ji stále varuje před sebou samým, a neustále jí jako zázrakem zachraňuje život. Bella se tedy začíná zajímat o to, co Edward doopravdy je. Jednou při výletě s přáteli pozná velice milého chlapce jménem Jakob, jehož otec věří povídačkám o vlkodlacích a jistých studených - upírech. Při této historce to Belle dojde. Řekne Edwardovi svou teorii a on ji potvrzuje. Bella si je nyní jista třemi věcmi - Edward je upír - Jedna jeho část, neví jak silná, žízní po mé krvi - Jsem do něj bezvýhradně a neodvoletelně zamilovaná.

Tady to začíná. Bella se jde seznámit s Edwardovými rodiči, když při jejich druhém setkání přijdou jiní upíři. Jednomu z nich Bellina krev taky zavoní. Je to lovec, a tak nenechá Bellu v klidu dokud se nenapije, nebo ho ostatní nezničí. Dokáže Edward zachránit Belle život i tentokrát?

Podrobný popis najdete v celém článku.Ashley shoot 2

30. listopadu 2010 v 14:55 | Terkuska.Bell |  ALICE - ASHLEY GREENE - FOTKY
loves-twilight.blog.cz
Více v celém článku

Ashley shoot

30. listopadu 2010 v 14:52 | Terkuska.Bell
loves-twilight.blog.cz


Rachelle Lefevre

30. listopadu 2010 v 14:43 | Terkuska.Bell |  VICTORIA - R. LAFEVER , B. D.HOWARD
loves-twilight.blog.cz


Krásnej Kellan Lutz

30. listopadu 2010 v 14:41 | Terkuska.Bell |  EMMETT - KELAN LUTZ - FOTKY
loves-twilight.blog.cz

Oficial foto

27. listopadu 2010 v 19:32 | Terkuska.Bell |  Breaking Dawn Oficiální fotky
loves-twilight.blog.cz